5 Haziran 2009 Cuma

Mustafa Denizli ...


Mustafa Denizli ile Anlaştık

Yönetim Kurulumuz, Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli’nin sözleşmesinin 1 yıl daha uzatıldığını açıkladı: “Camiamıza iki kupayı da kazandırarak büyük bir mutluluk yaşatan Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli, yaptığımız ilk görüşmenin ardından yorgunluğunu dile getirmiş ve bir süre dinlenmek istemişti. Hocamızın bu arzusu, medyada yanlış yorumlara yol açmış; kamuoyuna, hocamızın göreve devam edip etmeyeceği konusunda farklı görüşler yansıtılmıştı.

Bugün yapılan görüşmemizde hocamız ile her konuda mutabık kalınarak, sözleşmesi 1 yıl daha uzatılmıştır. Kariyeri ve kalitesi herkesce malum olan Teknik Direktörümüz Mustafa Denizli ile bugünkü görüşmemizde parasal konular hiç konuşulmamış, hocamız Yönetim Kurulumuz’un takdir ettiği ücretin kendisi tarafından kabul edileceğini özellikle ifade etmiştir.

Mustafa Denizli ile 1 yıl daha birlikte olmaktan duyduğumuz memnuniyeti, mutlululuğu ve kendisi ile daha büyük başarılara yürüyeceğimize olan inancımızı kamuoyunun bilgilerine saygılarımızla sunarız.”

Hiç yorum yok: